DES’ten Üyelerine İngilizce Eğitim Paketi!


DES’ten Üyelerine İngilizce Eğitim Paketi!

Demokrat Eğitimciler Sendikası (DES) Genel Eğitim ve Mali Sekreteri Yusuf Kenan Karataş, üyelerine İngilizce eğitim desteği verdiklerini söyledi.

Konu ile ilgili bir basın açıklaması yapan DES Genel Eğitim ve Mali Sekreteri Yusuf Kenan Karataş, “Yabancı dilde eğitime karşıyız fakat her vatandaşımızın en az bir yabancı dili bilmesini ve konuşmasını destekliyoruz. Bu anlamda, her üyemiz bir yabancı dil konuşabilsin gayesiyle üyelerimize bir yıllık online ingilizce öğrenme paketi veriyoruz. Üyelerimizin yabancı dil öğrenmesine yüzde yüz destek veriyoruz” dedi.

DES’in ideolojik sendikacılığa karşı olduğunu ve amacının üyelerinin mali, özlük, mesleki ve demokratik haklarını iyileştirmenin yanı sıra mensuplarının birikim, donanım ve entelektüel seviyelerinin de artırılmasına dönük faaliyetler sergilediğini kaydeden Karataş, açıklamasında şunları söyledi;

“DES, bütün eğitim bileşenlerinin sendikasıdır. DES, değişen ve dönüşen dünyamıza çağdaş vizyonuyla artı değerler sunmayı önceleyen bir sendikadır. Bilimsel ve pedagojik toplantılarla, eğitim sisteminin ana sorunu olarak gördüğümüz konuları irdeleyen kongre ve sempozyumlarla, eğitim çalışanlarının ilgi alanına giren ve kendilerini geliştirmelerine katkı sunan çalıştay ve faaliyetlerle aslında Türkiye’nin geleceğine hizmet ediyoruz. Bu itibarla, üyelerimize sunduğumuz bir yıllık online ingilizce öğrenme paketinin de mensuplarımıza büyük katkısı olacağını düşünüyor ve bu tür hizmetlerimizin artarak süreceği müjdesini veriyorum. Türkiye’ye hizmet sendikacılığını getiriyoruz. Rakiplerimizin hemen herbiri bir siyasi partiyi arkasına siper etmiş, ideolojik hazır bir kitle üzerinden yürürken biz DES olarak tüm eğitimcileri kucaklamaya ve sendikacılığın en güzel örneklerini sergilemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

DES’ten yelerine ngilizce Eitim Paketi!.doc

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

Derin İstihbarat

strateji, güvenlik, araştırma, istihbarat, komplo teorileri, mizah, teknoloji, mk ultra, nwo

İran Analiz

İran-Şii Jeostratejisi ve Dünya Genelinde İran Destekli Şii Örgütler, İran-Şii Lobisine Dair Bilgiler

İç Savaş

Strateji - Taktik - Savunma

İSTİHBARAT

Şifresiz Yayın!

%d blogcu bunu beğendi: