ZİHİN KONTROLÜ /// AHMET BEKTAŞ : Beyin Kontrolü


Kontrol, bilgi ile olur!

Otomatik cihazlar, her aşamayı algılayıp ona göre yeni durum oluşturacak alıcılarla donatılır! Eski tabirle müşir (yağ müşiri) cihazın o bölgesinden kumanda bölgesine durumu bildirir! Şimdi tamamen bilgisayarlı donanıma sahip neredeyse tam otomatik çalışan makineler var!

Evrende metafizik anafor var. Bütün insanların korkusu, hayali, üzüntüsü, zulmü, güzelliği evrende fırtınalar halinde, bazen de hortumlar halinde dolaşıyor! Buna düşünce enerjisi diyenler de olur, metafizik enerji etkisi diyenler de; hatta “Cin” de diyenler var! “Cin” demekten korkanlar da “Üç harfli” der! Üç harfliyi ne maksatla söylediğini anlayacak akla sahip olmayan bir varlıktan ne demeye korkar bu şekilde söyleyen o da ayrı bir durum!

Bu etkileşim bazı şuurlu varlıkların ürettiği sinyaller şeklinde evrende dolaşırken bazı otomasyona benzer yumaklaşmalar gruplaşmalar olur! Adeta ruhlaşır veya cinleşir! Yani birleşen bu enerjiler yoğunlaşıp adeta kara delik gibi çekim alanını genişletir! Bu yumaklaşan veya yoğunlaşan şuurlu enerjiler adeta bedensiz varlıklar şeklinde evreni etkilemeye başlar! Hatta bedenli varlıkların şuurunu ele geçirip ya da bastırıp ona kendi şuurunu yaşatır! Bu konu çok önemli! Hani halk arasında; cinnet geçirme, delirmek, içine cin girmek, hortlamak tabiri kullanılır ya o hal!

Zayıf bilinçler, kuvvetli bilinçlerce yutulur!

Metafizik açısından bu tesir her an var! Egemen şuur diğer şuurları kendine itaat ettirir hatta ibadet ettirir! Zayıf şuurları etki altına alıp kullanmak mümkün!

Otomasyon için müşir ve alıcılar ne ise insan şuurunu kontrol etmede insana daha bebekken verilen tüm öğreti ve inançlar, korkular o manadadır. Yani otomasyonda her aşama için bir alıcı var ise insan beyninin kodlanmasında da her aşama için bir öğreti vardır. Zamanı geldiğinde o öğretiye zayıf yetişmiş insan şuuru, amaca uygun gönderilen sinyalle kullanılmaya başlanır! Bu sinyaller korku, sevinç, ödül, ceza gibi soyut karşılıkları beyinde kodlanmış olan anahtarlı bilgilerdir! Çocuğun kulağına ezan okumak bile bu kodlamanın örneğidir! Çocuk ezana karşı duyarlı hale ilk aşamada getirilir! “Cin” demeye bile korkan insanı, cin ile korkutmak mümkün elbet! Buna benzer durumlar! Ya da erkeğin yetmiş bin hurili Cennete tav olması doğal! Cihat için şevk vermek gibi (Ganimet ve cariye de var elbet)…

Konuya en geniş açıdan bakmaya çalışalım, subliminal mesajlarla beyin kontrolü çok önemli!

Eskiden buna büyü, sihir denirdi!

Daha doğuştan bazı etkilere zayıf kodlanan beyinleri etkilemek için kullanılan metotlara “Büyü, sihir” denilebilir! Evrensel enerjileri de hedef noktaya yönlendirmek bu kapsamda. İnsanların şuurlarını kullanmak için önce kodlamak gerek! Bu kodlama da daha doğuştan yapılır! Öğretiler ve kutsal değişmez kabullerle ilk aşama tamamlanır! Sonrasında bu kodlar daha ayrıntılı işlenir! Daha sonrasında ise bireyin bilinci; belli şifrelerle, belirli hedeflere yönelik kullanılmaya başlar! “Milyarlarca insan bu halde!” dense, yalan olmaz! Şuurlar ele geçirilmiş! Bu en kapsamlı şekilde yapılabilir! Laboratuar ortamında korku, ümit, sevinç, endişe, saldırganlık sinyalleri bile üretilmeye çalışılıyor… Günümüze kadar öğretilerle ve sihir ile yapılan bu zihin kontrolü; günümüzde laboratuar ortamında uygun sinyali üreterek de yapılabilir! İsyan çıkarmak, bazı idealler uğruna ölümüne savaştırmak için insanları uygun kodlarla tahrik etmek mümkün…

Son tahlilde; çok iyi tanıdığınız biri birden saçmalamaya başlar ve abuk, sabuk davranmaya başlarsa etki altında olması muhtemeldir! Bu herkes için geçerli. Sadece bunun bilincinde olan zarar görmemek için kendini kollar! Yani gelen sinyali geri yollamayı başarabilir! İnsan kendine gelen kötü enerjiyi geri yolladığında av iken avcı olur! Ayrıntıya girmeyeceğim. Evrende dolaşan enerjiden herkes kendi gereğini alsın. Başkalarına kötü enerji yollayan yansımayla vurulur! Güzel şeyleri alanlar da mutlu ve huzurlu olur! Haset ve kin enerjisi geri yansıdığında çıktığı kaynağı vurur.

Selametle,

Ahmet Bektaş

Reklamlar

Etiketlendi:, ,

One thought on “ZİHİN KONTROLÜ /// AHMET BEKTAŞ : Beyin Kontrolü

  1. Orhan Kaya 19/04/2014, 22:45 Reply

    insan beyninden diyer insanların beynine gönderilen zararlı enerjiyi kötü niyetli insanların enerji göndeimini önleyen cihazın üretildiği bir gerçektir fakat bu kadar önemli olan bu cihaz neden piyasaya arz edilmiyor anlamak mümkün değil.insan beyni diyer insanların beynine sinyal gnderdiğinde bu enerji gönderimini algıayan cihaz enerjinin kendisini kullanarak karşı sinyal göndererek diyer insanların beynine sinyal göndermeyi unutturan bir hisde olabilir ve insanı diyer insanların zararlı sinyallarinden koruyabilirsiniz..

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

Derin İstihbarat

strateji, güvenlik, araştırma, istihbarat, komplo teorileri, mizah, teknoloji, mk ultra, nwo

İran Analiz

İran-Şii Jeostratejisi ve Dünya Genelinde İran Destekli Şii Örgütler, İran-Şii Lobisine Dair Bilgiler

İç Savaş

Strateji - Taktik - Savunma

İSTİHBARAT

Şifresiz Yayın!

%d blogcu bunu beğendi: