SAADET PARTİSİ /// Dr. Fatih Erbakan : ‘Ölümünden Sonra Erbakan Yolu’


Vefatından Sonra Erbakan Yolu

Erbakan Vakfı Kocaeli Şubesi tarafından organize edilen Eğitim Sempozyumunda Mudurnu Sarot Termal Park’ta konuşan Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan ‘Erbakan Hocayı ve fikirlerini unutturma operasyonu ölümünden sonra dahi devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere merhum Erbakan Hocamız milletin teveccühüne mazhar oldu, cenazesine üç milyon insan katıldı. 28 Şubat vicdanlarda, gönüllerde yargılandı. Bu itibarı zedelemek için vefatından sonra dahi çeşitli oyunlar oynanmasına rağmen milletimiz Erbakan’ın yolunda mücadelesine devam edecektir ‘ dedi.

Dr. Fatih Erbakan yaptığı konuşmada ‘Bu muhteşem topluluğu gördüğüm zaman, Siyonizm’in Pentagonu varsa Milli Görüşün Kocaeli’si var, onların üç yüzler meclisi varsa Milli Görüşün Erbakan Vakfı var. Erbakan Vakfı zalimlere korku, mazlumlara ümit olacaktır. Erbakan Vakfının resmileşmesinden sonra ilk toplantımızı Akşemsettin Hazretlerinin dizinin dibinde yapıyoruz. Burada ki atmosferi özetlemek gerekirse samimiyetinizi, heyecanınızı ve şuur patlamasını görüyorum. Vakfımızın ismini aldığı nasıl ki Erbakan Hocamızın Necmettin ismi dinin yıldızı idiyse onun vakfı olan Erbakan Vakfı’ da bütün şuurlu cihat hareketlerinin yıldızı olan bir vakıf olacaktır. Bütün İslam âlemine ışık ve yol verecektir.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için yaptığı sitemler karşısında Sayın Hüseyin Çelik çok güzel bir cevap verdi. Dedi ki sitem sevgiden doğar. Mehmet Aras abimizin konuşmasında da Genel Merkez yöneticilerine yaptığı sitemleri tıpkı Hüseyin Çelik’in dediği gibi sevgiden olduğunu anlıyorum.

Bazı isimler, bazı şahıslar çok daha büyük anlamlar ifade etmek için söylenir. Erbakan Hocamız sadece bir kişiyi bir şahsiyeti ifade etmiyor. Aynı zamanda bütün dünyada ki cihat şuuruyla yapılan siyasi faaliyetleri, zulme karşı adaleti tesis etmek için yapılan çalışmaları aklımıza getiriyor. Erbakan ismi İslam Birliği ve D8 ve Yeni Bir Dünya kurulması hatırlatılması demektir. Bütün bunlardan dolayı Erbakan ismini siyasetten uzaklaştırmak için hayatı boyunca ve ölümünden sonra ayak oyunlarını uygulamaya geçirmişleridir. Dünya Siyonizm’i Erbakansız bir Milli Görüş oluşturabilmek için her dönemde ciddi operasyonlar yaptılar. Erbakan Hoca 40 sene boyunca hem içerde hem de dışarıda mücadele etmek zorunda kalmıştır. Dolayısıyla Erbakan Hocamız Milli Görüş partilerinin Genel Merkez yönetimlerinin yanlışlarıyla da mücadele etmek durumunda kalmıştır. Bunun örneklerini Fazilet Partisi ve Saadet Partisi döneminde son derece üzücü bir şekilde yaşadık. Bütün bunlar neden oluyor Erbakan isminin İslam Âleminde ki ve milletimizin nezdinde ki etkisini biliyorlar. Erbakan ismini buradan uzaklaştırırsak eskisi gibi cihat şuuru kalmaz, birlik beraberlikleri kalmaz. Bunu gerçekleştirmek için bilinçli ve bilinçsiz maşalar kullanarak bu operasyonları yaptılar. Bütün oyunlara rağmen milletimiz Erbakan Hoca’nın yolunda mücadelesine devam edecektir.

Bu operasyonlar ölümünden sonra da devam etti. Hatırladığınız üzere milletin teveccühüne mazhar oldu, cenazesine üç milyon insan katıldı. 28 Şubat vicdanlarda, gönüllerde yargılandı. Bu itibarı zedelemek için vefatından sonra dahi çeşitli oyunlar oynanıyor. Şu anda Erbakan ismini unutturmak için azami çaba harcamaktadırlar. Çünkü Erbakan demek cihat demektir. Cihat ise sömürü sisteminin ortadan kaldırılması için mücadele etmek demektir. Onun için Erbakan Vakfı sadece bir aile meselesi olmaktan çok siyonizmin oyunlarının planlarının bozulması manasını taşımaktadır.

Erbakan Vakfı üç temel görevi ifa edecektir. Birincisi Milli Görüş hareketinin açılarının muhafaza edilmesidir. Milli Görüşçü kuruluşları bir seyahat acentesine, sadece hac organizasyonu yapan, sadece kurban organizasyon yapan kuruluşlar haline, bir hemşeri derneğine, dayanışma lokaline çevirenlere karşı mücadele edeceğiz. Milli Görüş cihat hareketidir. Erbakan Hocamızın tanımladığı açılardan sapmadan vakfımız yoluna devam edecektir. Bu istikametten sapma eğilimde olan olursa, bu açıları değiştirmeye kalkan olursa işin aslını muhafaza eden Erbakan Vakfımızı karşısında bulacaktır. Erbakan Vakfımız kırk tane Milli Görüşçü kuruluşun ve önce elbette kendisinin istikamet üzerinde yürümesinin garantisi olacaktır. İkinci temel görevi Milli Görüşü insanlığa aktarmak için yöntemleri belirlemek ve güncelleştirmek için araştırma ve geliştirme yapmak, ilmi çalışmalar yapmak olacaktır. Üçüncü temel görevi de Erbakan Hocanın ismini, hatırasını, temel zihniyetini canlı tutmak ve yeni nesillere ulaştırmak yani tebliğ vazifesidir. ‘ ifadelerine yer verdi.

Y. T. BOLU 09 Kasım 2013

Diğer Fotolar :

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=485270861587765&set=a.485270668254451.1073741833.404858032962382&type=1&theater

Video: https://www.youtube.com/watch?v=rXcxdX41LTs

Erbakan Vakf- Sempozyum – Kocaeli.docx

Reklamlar

Etiketlendi:,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

Derin İstihbarat

strateji, güvenlik, araştırma, istihbarat, komplo teorileri, mizah, teknoloji, mk ultra, nwo

İran Analiz

İran-Şii Jeostratejisi ve Dünya Genelinde İran Destekli Şii Örgütler, İran-Şii Lobisine Dair Bilgiler

İç Savaş

Strateji - Taktik - Savunma

İSTİHBARAT

Şifresiz Yayın!

%d blogcu bunu beğendi: