AFRİKA : Kara Afrikanın kör talihini ancak Türkiye yener


20120612bfc2b7ef2050ada12d74cbf808de3443.jpg

Türkiyenin şu yönünü kimse bilmiyor ve görmüyor belki de görülmesini istemiyor. O da Afrika insanlarına özellikle de Müslümanlarına yapılan yardımlarla ilgili konudur. Kendini Antiemperyalist lanse edenlerin düşünemediği bir antiemperyalist eylem şudur:

Avrupalı yüzyıllardır Afrikayı sömürmüş, kendi düzenini kurmuş. Öyle bir düzen ki, siyahlar kendilerini aşağılık sanıyorlar. Hiç bir şey yapmıyorlar. Yüzyıllarca insanları öyle mankurtlaştırmışlar ki, insanlar artık hiç bir şey düşünemiyor. İnsanlarda ben şunu yapa bilirim diye bir anlayış yok. Onların düşüncesinde ben ne yapsam uğursuz olacak her işi beyaz insan yapar. İnsanlar şöyle bir durumda. İnsanlara sapık inançlarda benimsetilmiş. Mesela balık kaynayan bir yerde balık yemek haram diye bir inanç sokmuşlar, insanlar açlıktan ölüyor o balığa bakmıyor bile elin Avrupalısı gelmiş balıkları da, yerüstü ve yeraltı zenginliklerini götürüyor. Her taraf yeşillik ama ziraat neredeyse sıfır kim gelir bir lokma verir modundalar. Özellikle de müslümanlar daha zor durumdalar. Bir çok ülkede düzen öyle kurulmuş ki, açlıktan ölen insan hristiyanlığı kabul ettiği andan itibaren tüm hayatı değişiyor. Ağaçları kesen, arazilerinden çıkan değerli madenleri çalan Avrupalı beyaz adam kuraklaştı gerekçesiyle yok ettiği doğal alanların asıl sorumlusu olarak kara derili Afrikanın hiç yüzüne bakmıyor ölüme terkediyor hatta asıl katil de onlar..

Büyük bir yalan oynanıyor geçenlerde bir makalede okumuştum çölleşen kuzey Afrika sahra altı ülkeleri susuzluktan ve tarım yapılamadığından toplu soykırımın eşiğinde oysa o kuşakta toprak altında bütün sahra altını ve Kuzey Afrikayı suya doyuracak su var Allah razı olsun gönüllü yardım kuruluşlarımız ve Hükümetimiz o bölgede ölümün eşiğine gelmiş milletlere yardım ediyor sondaj vurarak suya kavuşturuyor, tarım yapılıyor, küçük çaplı fabrikalar ve atelyeler kuruyor ancak bizimkiler bırakıp geldiklerinde yine aynı susuzluk baş gösteriyor neden mi? Çok tuhaf ve trajikomik bir şey oluyor kuyu tulumbaları, dalgıç motorlar ve su pompaları bozulduğunda bir civata, vida ile sıkacak bir tornavida bile bulunmuyor işte bu kadar aciz durumdalar koyun sömürülen Afrikalıları 15.yüzyıla hiç sırıtmazlar yani.. Vakit kaybetmeden bu türlü fabrikaların oralara kurulması gerekir bu sömürgecilerin oyununu, façalarını fena bozacaktır.

Ama şimdi durum değişiyor. evet yüzyılların kalıbı öyle üç -beş günde kırılamıyor ama en azından fidanlarda yeşeriyor. Artık Türkler orada insanlar erzak yardımı yapıyor. Su kuyuları açıyor. Yalnızca yapılan onca iyi , güzel işlere rağmen her şey bitmiyor. Onları eğitiyor. Küçük olsa da fabrikalar açıyor. İnsanlara nasıl ziraat yapılacağı öğretiliyor. Yani emperyalistlerin çanağına çomak sokuyor Türkiye. Şu işin parasal desteği cemaatlardan ama lojistik desteği de hükumet veriyor.

Afrikalılar da Türklere daha saygın yaklaşıyor. Ama bizde anlatılan gibi onlar bizi Abdulhamitin çocukları gibi tanıyor. Yani onların nazarında son antiemperyalist Sultan Abdulhamit Han.

Bilenler biliyor Batı ne kadar baskı uygulasa da hükumet destek vermekten vaz geçmiyordu. Ama malesef dış güçlerin yapamadığını geziciler yaptı. Devlet artık yardımını bir az da olsa gevşetti. Sakın ülkemizdeki sorunları bitirdikte birde Afrika mı kaldı? Demeyin kardeşlerim zira oralara yatırım ülkemize de yatırımdır üstelik mazlum milletlere, Müslümanlara yardım büyük sevaptır

Ülkemiz gerçekten de bağımsızlaşmak, esaret prangalarını kırmak için büyük savaş veriyor emperyalist küresel Yahudi sermayesi ile bir savaş veriyor bütün milletleri hangi dinden, hangi ırktan olursa olsun ayırmadan sömüren, öldüren kan emiciler köleci egemenlik düzenlerini kaybettiklerinden beri gözlerini kan bürümüş her türlü provakasyonları, hile ve desiseleri hatta terör örgütlerini, ekonomik sanal krizleri, içerideki kahyalarını kullanarak topyekun savaşa geldiler. Gelmeye devam edecekler fakat biz büyük bir imparatorluk mirasının üzerinde oturuyoruz sadece kendimiz değil bütün hinterlandımızla büyümeliyiz yoksa sınırlı küçük bir başarı mazallah bizi eski dönemlere geri savurabilir.

Afrikada her yıl açılan binlerce su kuyusu açlıktan ölen insanlara gida yardımı Türkiyeye okumaya getirilen insanlara yapılan harçlar. Türkiyenin şu etkinlikleri Batıyı hep kızdırıyor. Artık Afrikalılar sorgulamaya başlamış. Neden Türkler sömürmüyor ama ötekiler aynısını yapıyor. Neden şu beyazlar iyi ama ötekiler kötü. Özellikle de artık Türkiyeye okumaya gidenler artık oralarda bir direnişin simgesi oluyor. Bir kaç yıl içinde olmayacak ama belki de bir süre sonra artık şu fidanlar yeşerecek ve artık Afrika Batı sömürüsünden kurtulacak. Bu Batı uygarlığının sonu demektir. Bazı ekonomistlerin fikirlerine göre eğer sömürgelerden gelen paralar olmazsa İngiltere ekonomisi 15 yılda çöker aynısı diğer ülkelerin de başına gelecek yegane felaket budur. Bütün dertleri sömürgelerini kaybetmemek hep bize sömürgecilik geçen yüzyılda kaldı mavallarını ezberlettiler ancak siyonist Avrupa’nın en büyük gelir kaynağı sömürge ülkelerdir hiç bir tarım ürünü yetişmeyen, biberi, domatesi, avakadoyu, patlıcanı taneyle alan Dünya’nın en pahalı ülkesinin çekin altından sömürge devletlerini böyle bir ülke kalmadığını görürsünüz..

Yani Türkiyenin şu yaptıkları Batılıları irite ediyor. Hep mani olmağa çalışıyorlar. Bir türlü başarılı olamıyorlardı. Ama malesef Batılıların başaramadığını geziciler başardı. Geziden sonra devlet oradaki vakıflara artık eskisi kadar destek veremiyor.

Türkiye şunu da yapıyor ama malesef yüzyıllardan beri beyni köreltilmiş insanlara oltayla ne yaptığını öğretmek sandığınız gibi de kolay olmuyor. Emperyalistler kızdıran da genellikle erzak yardımları değil şu türden olan yardımlar zira uyuyan kara derili kardeşimizi uyandırmamıza, bilinçlendirmemize kızıyorlar onları da anlıyoruz adamlar sömürgelerini kaybederlerse yok olacaklar yani post pahalı kardeşlerim.

Yardımın çok küçük bir kısmı devlete ait yardımı genellikle vakıflar yapıyor devlet onlara lojistik destek sağlıyor. Su kuyusunun maliyeti 1000 TL değil el yapımınınki nerdeyse 1000-3000 dolar makineyle yapılıyorsa şunun iki üç katı oluyor.

Kara Türklerin makus talihi, Kara Afrikalı kardeşlerimizin kör talihiyle birlikte yenilecek ya da köle olmaya devam edeceğiz…

ihh_yozgat_gonulluleri_afrikada_4_su_kuyusu_acti_h98128.jpg

Adem-i Meçhul

Reklamlar

Etiketlendi:, , ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

Derin İstihbarat

strateji, güvenlik, araştırma, istihbarat, komplo teorileri, mizah, teknoloji, mk ultra, nwo

İran Analiz

İran-Şii Jeostratejisi ve Dünya Genelinde İran Destekli Şii Örgütler, İran-Şii Lobisine Dair Bilgiler

İç Savaş

Strateji - Taktik - Savunma

İSTİHBARAT

Şifresiz Yayın!

%d blogcu bunu beğendi: