VARDİYABİZDE GRUBU /// SESSİZ ÇIĞLIK EYLEMİ : Korkmayın, Yayınlayın !


Vardiya Bizde Platformu’nun Antalya’daki ‘sessiz çığlık’ Eyleminde Davaların Duruşma Kayıtlarının Halka İzletilmesi İstendi

Vardiya Bizde Platformu’nun bu haftaki ‘sessiz çığlık’ eyleminde, sözde Ergenekon, Balyoz, vb. davalarının uydurma olduğu, bu davalarda yargılanan yurtseverlerin suçsuzluğu ve davaların asıl amacının toplumu sindirme ve akıl almaz suçlamalarla yanıltmak olduğu dile getirildi. Davaların duruşma kayıtlarının televizyonlardan halka izletilmesinin istendiği Antalya Vardiya Bizde Platformu’nun bu haftaki eylemine Cumhuriyet Yazarı Meriç Velidedeoğlu’da katıldı. Velidedeoğlu, sessiz çığlıkların birleşerek, sesli bir çığlık olarak çınlamasını istedi. Eylemde Andımızı da okuyan platform üyeleri, ayrıca Ulusal Kanal’ın yeni yaşını kutladılar.

Velidedeoğlu’ndan Çığlıklar Birleşsin Çağrısı

Her hafta Kışlahan’da bir araya gelen Vardiya Bizde Platformu üyeleri ‘sessiz çığlık’ eyleminde bu hafta Cumhuriyet Yazarı Meriç Velidedeoğlu’nu ağırladı. Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Cumhuriyet’ konulu söyleşide konuşmacı olarak Antalya’da bulunan Meriç Velidedeoğlu söyleşiden önce Vardiya Bizde Platformunun eylemine katıldı. Eylemde konuşan Velidedeoğlu, Cumhuriyet Bayramı’nın 90. yılını Balyoz Davasından tutuklu bulunan komutanlarla birlikte Hasdal’da Tutukevinde kutladıklarını söyleyerek komutanlardan Antalya’daki platform üyelerine selam getirdiğini dile getirdi. Platform üyelerine ‘daha da çoğalarak baskı unsuru olma’ dileklerini ileten Velidedeoğlu, platforma da ‘sessiz çığlık’ları birleştirme çağrısında bulundu. Velidedeoğlu, "Bu sessiz çığlıkların birleşerek artık sesli bir çığlık olarak çınlamasını görmek istiyorum, duymak istiyorum" diye konuştu.

İyi ki Varsın Ulusal Kanal

Platform Üyeleri Ulusal Gönüllüleri Olarak Daima Ulusal Kanal’ın Yanında Olmaya Söz Verdiler

Velidedeoğlu’nun söyleşisi için alandan ayrılmasının ardından söz alan Şengül Deveci, platform adına Ulusal Kanal’ın yeni yaşını kutladı. Deveci; "Yaptığı yayınlarla, doğru ve dürüst habercilik anlayışıyla öne çıkan Ulusal Kanalımız, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusu içerisinde aynı zamanda kuruluşunun yıldönümünü kutladı. Bizlerde buradan Ulusal Kanal çalışanlarına, emeği geçen herkese sevgilerimizle birlikte kutlama dileklerimizi iletiyoruz. Ve gönüllüleriniz olarak daima yanınızda olacağımıza söz veriyoruz. İyi ki varsınız daha nice yaşlara. Güzel Türkiye’mizde yüce Atatürk’ümüzün kurduğu laik, demokratik cumhuriyetin özgür, çağdaş bireyleri olarak hep birlikte yaşamayı diliyoruz. Sağ olun var olun. İyi ki varsınız" ifadelerini kullandı.

ulusalkanal.com.tr

Reklamlar

Etiketlendi:,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

Derin İstihbarat

strateji, güvenlik, araştırma, istihbarat, komplo teorileri, mizah, teknoloji, mk ultra, nwo

İran Analiz

İran-Şii Jeostratejisi ve Dünya Genelinde İran Destekli Şii Örgütler, İran-Şii Lobisine Dair Bilgiler

İç Savaş

Strateji - Taktik - Savunma

İSTİHBARAT

Şifresiz Yayın!

%d blogcu bunu beğendi: