ARAŞTIRMA DOSYASI : İlluminati Sembolleri ve Oyun Kartları


Bu makalemizde illuminatinin en bilinen simgelerini anlatıcaz. İlluminati her alanda aktif olarak görebiliyoruz. Bunların farkına sizde varabilirsiniz. İlluminatinin simgelerini öğrenerek illuminatinin medya üzerindeki izlerinin farkına varabilirsiniz. Bu illuminati simgelerini filmlerde, dizilerde ve en önemlisi kliplerde görmek mümkün. Peki illuminati simgeleri ve anlamları nelerdir gelin bakalım.Siyonizmin temelleri Eski Mısır’a dayanmaktadır. Ve tabiki firavunlarada. En bilindik ve en önemli tanrı olarak kabul ettikleri Ra, illuminatinin en önemli objesidir denebilir. Bunun neden böyle olduğunu göz simgesinde anayabilirsiniz.

Tek Göz

Eye+of+Ra.png

Bu yanda görmüş olduğunuz göz, Eski Mısır tanrısı Ra’nın, herşeyi gören gözüdür. Ra’nın herşeyi gören gözü. Aynen bu şekildede görebilirsiniz veya normal tek göz olarakta. Çift göz değildir. Bunun nedenide Deccal’in tek gözünün olmasıdır.

Tek göz illuminatinin en çok kullanılan simgelerindendir. Tek gözü filmlerde ve kliplerde sıklıkla görebilirsiniz. Aşağıda illuminati tek göz simgesinin örneklerini bulabilirsiniz.

oha4.JPG

Bu klipte gördüğünüz gibi Ra’nın gözü hiç bir değişiklik yapılmadan klipteki bir objenin üstüne koyulmuş. Klibin tamamını izlerseniz objenin kameranın çekiş açısına göre yönünün değiştiğini görürsünüz.

Piramit

illuminatipyramid.png

Bir diğer Eski Mısır simgesi piramit. Piramit simgesi masonluktada artık çok rastlanmaktadır. Yanda gördüğünüz piramitin katlarının sayısı bile birşeyi ifade etmektedir ve 13 katlıdır. Piramit ve tek göz genelde birleştirilir. Bunun en belirgin örneği, 1 doların üzerindeki illuminati göz ve piramit simgesidir.

1dolar.jpg

Yanda görmüş olduğunuz resim 1 dolardan alınmıştır. Görüldüğü gibi 13 kat tamamlanmamış piramit vardır. Ve onun üstünde piramitin devamı ve tek göz simgesi. Piramiti Deccal’in veya Ra’nın gözü tamamlıyor.

ABD’nin 1 doların üzerine bu resmi koyması aslında ABD’nin kimler tarafından yönetildiğini bize göstermeye yetiyor. Hem tek göz hemde piramit 1 doların üzerinde.

Baphomet

Baphomet_by_DarkSky666.jpg

Baphomet aslında şeytandır. Bunu kanıtlayanda çift cinsiyetli olmasıdır. Göbeğindeki hançer cinsel dürtülerine hakim olduğunu gösterir. Elleriyle yaptığı işarette Eski Mısır hiyerogliflerini andırır.

Tapınak şovalyeleri zamanında meydana çıkan bu simge, masonlar tarafındanda kullanılıp ayinlerde baş köşeye koyulur.

Baphomet hakkında daha açıklayıcıyı bilgiyi Baphomet makalemizden okuyabilirsiniz.

666 (Altı yüz altmış altı)

666

666 şeytani bir sayıdır ve şeytanı temsil eder. Bazı satanist ayinlerinde bunu görebilirsiniz. Ayrıca bunu medya organlarındada görmem mümkün.

666 sayısının İncil’e göre Dünyanın sonunu getireceğine inanılır. Ayrıca şeytanın oğlunun dünyaya 6 Haziran saat 6 da geleceğine inanılır. (Haziran yılın altıncı ayıdır.)

666

Aslında bu resme baktığınızda bu göz işaretidir diye bilirsiniz. Fakat bu resimde göz ile 666 simgesi birleştirilmiştir.

Yuvarlak oluşturan 2 parmak, ve 666′yı oluşturan diğer 3 parmak yukarı doğru.

Bazen simgelerin tersi kullanılabiliyor. O yüzden 999′u da bir şeytani simge olarak kabul edebilirsiniz.

Damalı Yüzey ve Damalı Zemin

damalı zemin

Damalı zemin boyutlar arası geçişi temsil etmektedir. Bunu filmlerde, çizgi filmlerde ve kliplerde sıklıkla görebilirsiniz. Mason locaları damalı zemine sahiptir.

Resimde gördüğünüz mason locasında zemin damalı yüzey ile kaplanmış.

Aynı mekanda farklı boyutlarda birçok varlık yaşamaktadır. Örneğin biz insanlar 3. boyutta yaşıyoruz. Bu damalı yüzeyde boyutlar arası geçişi temsil ediyor.

İnternet üzerinde gördüğünüz İlluminati oyun kartları hakkında bilgileri paylaşıcam bu makalemizde. Gerçekleşmiş olan planlar ve gerçekleşmesi mümkün olan planlar olarak iki ana başlık altında incelicez. İlluminati kartları nedir? Ne zaman üretilmiştir? İlluminati’nin planları hakkında birşeyler gösteriyormu? Bizim bu aşamada yapmamız gerekenler nelerdir? Gibi sorulara cevap arıyıcaz.

İlluminati tarafından bir şirket vasıtasıyla 1995 yılında piyasaya bir oyun sürüldü. Asıl ismi “Illuminati Game Cards” olan bu oyunun Türkçe ismi, “İlluminati Oyun Kartları”. Her bir oyun kartının üzerinde resim ve altında bir İngilizce açıklaması mevcut. Bu oyun kartları çok masum görünsede hiç öyle değil. Çünkü illuminati’nin geçmiş ve geleceğe dair planlarını gösteriyor.

İlluminati oyun kartlarına ait birkaç resim. (Resimleri tam boy olarak görmek için üzerine tıklayın.)

Açıklama: https://i2.wp.com/www.antisiyonizm.org/images/cover_lg.jpgAçıklama: https://i1.wp.com/www.antisiyonizm.org/images/pic77240_md.jpgAçıklama: https://i2.wp.com/www.antisiyonizm.org/images/pic83242_md.jpg

Konumuzda ele alacağımız bazı kartları incelicez. Kimi kartların geçmişte önemli olayları anlattığını görücez.

1995 yılında üretilmesine rağmen, 1995 yılından sonraki olaylara dikkat çektiğini anlatıcaz. Bunlar için aşağıda kartın adı, resmi, açıklaması ve gerçek resim olarak kanıtlamaya çalışıcaz.

Konumuzu iki ana başlık altında inceleyelim. Gerçekleşmiş ve Gerçekleşmesi mümkün olan olaylar.

Gerçekleşmiş Olaylar

Pentagon’un Vurulması

Öncelikle vurgu yapmak istediği konu, bu kartların 1995 yılında piyasaya sürülmüştür. Aşağıdaki resme baktığımızda, oyun kartının üstünde Pentagon yazıyor ve Pentagon’un vurulduğuna dair bir resim gösteriyor. Pentagon 11 Eylül 2001 tarihinde vuruldu. Bu olana göre, Pentagon’un vurulmasının arkasında İlluminati’nin parmağının olduğunu çıkarabiliriz.

Açıklama: https://i0.wp.com/www.antisiyonizm.org/images/pentagon.jpgAçıklama: https://i2.wp.com/img110.imageshack.us/img110/8695/americanattack0jt.jpg

İkiz Kulelerin Vurulması

Bir diğer önemli 11 Eylül olayıda ikiz kulelerin vurulması. Bu olayda 1995 de piyasaya sürülen İlluminati oyun kartları içinde yerini almış. Oyun kartına baktığımızda kartın adı Terör saldırısı. Amerika bu olaydan sonra orta doğudaki etkinliğini arttırmıştı çünkü bu olayların terör kaynaklı olduğunu dünyaya anlatmıştı. Ama şimdi biliyoruz ki bu olaylar Amerika’nın etkisini arttırmak için oynadığı bir oyun. Artık herkes bu saldırıların ABD tarafından planlandığını biliyor.

Açıklama: https://i1.wp.com/www.antisiyonizm.org/images/terroristnuke.jpgAçıklama: https://istihbaratsahasi.files.wordpress.com/2013/07/7889c-world_trade_center_1160603_1.jpg

Japonya Depremi

Bir diğer önemli olayda Japonya depremi. Aşağıdaki oyun kartına baktığımızda oyun kartının adında Türkçe anlamıyla “Birleşik Felaket” yazıyor. Bu manayı göze alarak düşündüğümüzde, Japonya depreminden sonra nükleer tesislerde oluşan sıkıntıdan dolayı etrafa yayılan radyasyon ikinci bir felaket oluşturdu. Peki bu kartta gösterilen resim Japonya’yı mı gösteriyor? Bunun kanıtı da, 2. Resimdeki saat kulesi Tokyo Wako Saat Kulesidir. Bu saat kulesi de oyun kartında gösteriliyor. Saattede gördüğümüz gibi 11 ve 3’ü gösteriyor. Buda Japonya’da olan depremin 11/03/2011 tarihinde olacağına işaret ediyor ve bu tarihte gerçekten Japonya’da deprem oldu.

Peki bu bahsettiğimiz İlluminati’nin deprem oluşturabilecek gücü varmı? Biliyoruzki HAARP silahına Amerika’nın sahip olduğu konuşulmakta. Peki bu HAARP silahı ne işe yarıyor? Gönderdiği sinyallerle mevcut deprem riski olunan bölgelerdeki fay hattını tetikleyerek harekete geçmesine sebep oluyor. Böylece aslında doğal afet gibi gözüken bu felaket gerçekleşiyor. Bu silah “HAARP” yani deprem silahı çok konuşulup hakkında çok yazı yazılmakta.

Açıklama: https://i2.wp.com/www.antisiyonizm.org/images/Combined_disasters.jpgAçıklama: https://i2.wp.com/files.abovetopsecret.com/images/member/ec46717911e7.jpg

Endonezya Tsunami Felaketi

Karta baktığımızda bir tsunami görüyoruz. Açıklamasında ise, bu kart bir kıyı şehrini hemen yok etmek için kullanılır yazmakta. Endonezya’da da 7.7 şiddetinde deprem olması sonucu bir tsunami oluştu ve her yer sular altında kaldı. Buda akıllara HAARP silahını getiriyor.

Açıklama: https://i0.wp.com/www.antisiyonizm.org/images/tidalwave.jpgAçıklama: https://i1.wp.com/www.arastiranbatu.com/wp-content/uploads/2011/12/endonezya-tsunami.jpg

Barrack Obama’nın Seçimleri Kazanması

Bu karttada görüldüğü gibi seçimleri siyahi bir aday kazanıyor. Zaten ABD başkanlarının Skull & Bones tarikatinden yetişiyor. Böylece zaten kimin başkan seçileceği belli aşağıdaki gördüğümüz resim gibi.

Açıklama: https://i0.wp.com/www.antisiyonizm.org/images/backlash.jpgAçıklama: https://i1.wp.com/galeri.uludagsozluk.com/27/barack-obama_10068.jpg

Ekonomik Kriz

Aşağıda yer alan resimler, İlluminati’nin paraya yön vererek ekonomik krizlere neden olabileceğine işaret edilmekte. Bugün Avrupa’nın bir çok yerinde yaşanan ekonomik krizlerde buna bağlı olarak çıkmakta. Örneğin Yunananistan ve İspanya’da olduğu gibi.

Açıklama: https://i2.wp.com/www.antisiyonizm.org/images/currencyspeculation.jpgAçıklama: https://i2.wp.com/www.antisiyonizm.org/images/marketmanipulation.jpg

Ortadoğu İsyanları

Siyonizm’in devletleri daha kolay kontrol altında tutabilmesi için onları daha küçük parçalara ayırıyor ve dikdatörlükleri yıkıyor. Ortadoğuda yaşanan isyanlar zinciride, dış güçlerin ateşlemesiyle çıktı. Görebiliyoruz ki aşağıdaki resimlerde, devrimlerden ve dikdatörlüklerin yıkılmasından söz ediyor. Buda aslında halkın direnişi olarak gözüken isyanların aslında Siyonizm ve İlluminati kaynaklı olduğunu gösteriyor.

Açıklama: https://i2.wp.com/www.antisiyonizm.org/images/Counter-Revolution.jpgAçıklama: https://i0.wp.com/www.utkusen.com/blog/wp-content/uploads/2011/07/revolution.png

Akıl Kontrol Edici

İlluminati oyun kartına baktığımzda akıl kontrol edici lazer başlığı var. Aslında çoğu görüş bunun ileride gerçekleşeceğini söylüyor. Ama bence şu an hala uygulanıyor.

Zihin kontrolü isimli makalemizde bunu anlatmıştık. Medya vasıtası ile zihinlerin nasıl kontrol edildiğini. İnsanların seçimlerini ve düşüncelerinin belli bir kalıba sokulmaya çalışıldığını. Bu kartta onu gösteriyor. Bu nedenle bence hala gerçekleşen planlardan biri.

Açıklama: https://i0.wp.com/www.antisiyonizm.org/images/orbitalmindcontrollasers.jpg

İleride Gerçekleşmesi Muhtemel Planlar

Gerçekleşmiş olan planlar, gerçekleşmeden önce sadece bir plandı. Daha sonra gerçekleşti. Bu bölümde gerçekleşme ihtimali olan planlara göz atıcaz.

Uzaylı İstilası ve Empire State Binasının Çöküşü

İlluminati tarafından sahte bir uzaylı istilası gerçekleştirilecek. Bunun ben asıl nedeninin tek dünya devleti görüşünü perçinlemek olarak görüyorum. Düşünün dünyaya gelip savaşan uzaylılara karşı bütün devletlerin birleşmesi. Ve bu sonuçta belki ortak bir ordu, ortak bir ekonomi, ve en sonunda sınırlar kalkacak. Dışarıdan gelen ortak bir düşmana karşı birleşme.

Bir diğer meselede Empire State binasının çöküşü. 11 Eylül saldırılarından önce, bu kartlara bakarak ikiz kulelere saldırı olacak desek acaba kaç kişi inanırdı size? Aynı durum ama bu sefer farklı. Bu sefer bir terör saldırısı değil. Bir UFO saldırısı. İlluminati oyun kartında görüldüğü gibi UFOlar Empire State binasına saldırıyor.

Açıklama: https://i2.wp.com/www.antisiyonizm.org/images/INWO04B.JPGAçıklama: https://i2.wp.com/www.antisiyonizm.org/images/Alien%20Abduction.jpgAçıklama: https://i1.wp.com/www.utkusen.com/blog/wp-content/uploads/2011/07/yacatisma.pngAçıklama: https://i2.wp.com/www.utkusen.com/blog/wp-content/uploads/2011/07/church-of-middle-america.png

İnsan Klonlama

Biliyorsunuzki Doly isminde bir koyun klonlandı. Normale göre daha az yaşasada tıp bunu geliştirebilir. Ve hatta şu an insanlarında klonlandığına dair duyumlar bulabilirsiniz internet ortamında. Tabiki bunun doğruluk payı olmayabilir. Fakat koyun klonlandıysa insan klonlamanın önünde hiçbir engel yok. Ama emin olun insanlarında klonlandığına dair haberler alabiliriz gelecekte. Örneğin ideal bir gen yapısına sahip askerin klonlanmasıyla oluşturulmuş bir ordu.

Açıklama: https://i1.wp.com/www.antisiyonizm.org/images/clonearrangers.jpgAçıklama: https://i1.wp.com/www.utkusen.com/blog/wp-content/uploads/2011/07/clone.png

Enerji Krizi

Biliyoruz ki artık petrol tükenmekte. Belkide bu bazı spekülasyonlarla, dahada erken sahte bir enerji krizi ortaya çıkarabilir. Düşünün o zaman petrol işleten şirketlerin kazanıcağı paraları. Petroller genelde ortadoğuda olsada işleten şirketler, genelde Amerikan.

Açıklama: https://i2.wp.com/www.utkusen.com/blog/wp-content/uploads/2011/07/energy-crisis.png

Üçüncü Dünya Savaşı

Ve nihayet o malum son. Herkesin artık beklediği, olma ihtimalinin herkes tarafından bilindiği, atom bombalarının havada uçuştuğu bir savaş. Kim bilir kaç kişi ölecek.

Açıklama: https://i0.wp.com/www.antisiyonizm.org/images/nwo%20World%20War%20Three.jpg

Son olarak konuları toparlamak gerekirse, bu planlar olur veya olmaz. En sonunda Allah nurunu tamamlayıp dünyaya söz verdiği gibi İslam görüşünü yayacaktır. 3. Dünya savaşı belkide bir dönüm noktası olacak. Öyle oturup beklemektense, bu güzel son için çalışıp en azından bu başarıda bir rol alalım.

KAYNAK : Anti Siyonizm

Reklamlar

Etiketlendi:, , ,

One thought on “ARAŞTIRMA DOSYASI : İlluminati Sembolleri ve Oyun Kartları

  1. Kitap Kurdu Ulusalcı 30/04/2015, 01:40 Reply

    Aytekin Gezici İllimunati adlı kitabına bu satırları ve fotoları da aynen almış kaynak göstermeden. Gezici’yi kınıyorum. Bir yazara yakışmayan bir davranış.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

İSTİHBARAT ALANI

Sınırsız, Seçkin, Sansürsüz, Kemalist Haber Blogu

Derin İstihbarat

strateji, güvenlik, araştırma, istihbarat, komplo teorileri, mizah, teknoloji, mk ultra, nwo

İran Analiz

İran-Şii Jeostratejisi ve Dünya Genelinde İran Destekli Şii Örgütler, İran-Şii Lobisine Dair Bilgiler

İç Savaş

Strateji - Taktik - Savunma

İSTİHBARAT

Şifresiz Yayın!

%d blogcu bunu beğendi: